Hakkımızda
Hakkımızda

Babalik Restaurant 2017 yılında Murat TELKAN tarafından Mersin Karaduvarda kuruldu,bugüne dek modern ve geleneksel servis anlayışımızla yüksek kalitede deniz ürünlerini oltanın ucundan masanıza ulaştırmayı ilke edinmiş şık bir balık restoranıdır.

Babalık Restaurant 1 yıllık bir kuruluş olması sizi yanıltmasın… Tüm ekibimiz en az 15 senelik deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır.15 yıl boyunca kendimizi balıkçılığa adamış olmamız, Babalık Restaurant’ın her zamanki müşteri memnuniyetine öncelik verme konusundaki çabalarının neticesidir.Mönülerimizin hazırlanması sırasında en taze ve en leziz deniz ürünü çeşitlerinden yaptığımız titiz seçimler, mevsimine göre zengin meyve ve sebzelerle balıkların lezzetini tamamlar. Restoranımız uygun fiyatlarla mükemmel hizmet sunmasının yanı sıra konuklarına açık oto-park hizmeti de sağlar.

Mersinin Îş, sanat ve spor dünyasından pek çok seçkin konuğu ağırlayan Babalık Restaurant, 150 kişilik kapalı alan kapasitesiyle mükemmel deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Unutmayın Balık BABALIKTA Yenir..